Inscrierea participanților la concursul HSE2018


Programul concursului HSE2018


Planificarea participanților

Regulamentul concursului HSE2018:

Consursul se adreseaza elevilor și studentilor si consta in realizarea unei aplicatii.

Reguli generale:

  1. Elevii se pot înscrie pentru categoriile software sau electronică
  2. Studenții se pot înscrie la categoriile software sau hardware
  3. Data limită de înscriere:22.05.2018 ora 20.00
  4. Data limită de înscriere:23.05.2018 ora 23.00
  5. Se va specifica denumirea completă a unității de învățământ
  6. Se va atașa un fisier .txt cu o scurtă descriere a proiectului (max. 100 cuvinte)
  7. Se va completa numele și prenumele profesorului îndrumător
  8. În ziua concursului candidații înscriși vor prezenta conceptul proiectului (prezentare PowerPoint, Prezi,...) și aplicația/lucrarea practică

Studenti inscrisi:
Nr. crt Numele și prenumeleAnulFacultatea
1 Badiu Ovidiu4Facultatea de Inginerie "Hermann Oberth"
2 Barb Ovidiu-Andrei1Facultatea de Inginerie "Hermann Oberth"
3 Buhoiu Alina - Maria4Facultatea de Inginerie "Hermann Oberth"
4 Chicea Daniel Ioan2Facultatea de Inginerie "Hermann Oberth"
5 Circa Rares4Facultatea de Inginerie ULBS
6 Constantinescu Constantin4Facultatea de Inginerie "Hermann Oberth"
7 Crisan Gheorghe-Catalin3Facultatea de Stiinte
8 Draghici Ciprian4Facultatea de Inginerie "Hermann Oberth"
9 Fîrțonea Marius-Vasile4Facultatea de Inginerie "Hermann Oberth"
10 Hirceaga Paul3Facultatea de Stiinte
11 Iamandi Radu2Facultatea de Inginerie "Hermann Oberth"
12 Lupe Mioara4Facultatea de Inginerie "Hermann Oberth"
13 MARTIN ADINA MARIA4Inginerie
14 Popa Stefan-Radu4Inginerie
15 Precup Stefan-Alexandru2Facultatea de Inginerie "Hermann Oberth"
16 Ratiu Bogdan4Facultatea de Inginerie "Hermann Oberth"
17 Rotaru Adrian - Gheorghe3Facultatea de Inginerie "Hermann Oberth"
18 Zîmța Marius4Facultatea de Inginerie
Elevi inscrisi:
Nr. crt Numele și prenumeleClasaUnitatea de învățământ
1 Albeanu Florin Irinel9Colegiul Tehic Independenta Sibiu
2 Baciu Nicolae-Eduard12Colegiul National Brukenthal Sibiu
3 Balaban Miruna10Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
4 Balaban Miruna10Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
5 Barnutiu Sabina10Colegiul Tehnic Independenta
6 Buta Andrei10Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
7 Cândea Tudor12Colegiul National "Samuel von Brukenthal"
8 Cîrstea Ștefan Daniel11Colegiul Național ”Octavian Goga” Sibiu
9 Ciobanu Robert10Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
10 Cotârlan Rareș10Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
11 Craciun Bogdan11Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu' Sibiu
12 Crăcea Denisa9Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
13 Crăcea Denisa9Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
14 Crăciun Alexandru12CN ”Gheorghe Lazăr”
15 Crăciun Ovidiu10Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
16 Cretulescu Radu12CFCLG
17 Curcean Iustin12Colegiul National ”Samuel von Brukenthal”
18 Eremia Flavius11Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu"
19 Țăranu Teodor10Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
20 Țăranu Teodor10Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
21 Șăldorfean Cristina11Colegiul Național ”Octavian Goga” Sibiu
22 Fritzman Thomas9Colegiul Tehnic Independenta Sibiu
23 Gâmfăleanu Vlad12Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
24 Holom Corina11Colegiul National ”Samuel von Brukenthal”
25 Iordache Andrei10Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
26 Iordache Andrei10Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
27 Ivașcu Darius Cristian11Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz"
28 Luca Alexandru Nicolae11Colegiul Național ”Octavian Goga” Sibiu
29 Lupea Ioan10Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
30 Manase Alexandru11Colegiul Național ”Octavian Goga” Sibiu
31 Mihaila Gabriel11Colegiul National "Gheorghe Lazar"
32 Mocanu Teodor Florin9Colegiul Tehnic Independenta
33 Oancea Marius10Colegiul Tehnic Independenta
34 Onisie Robert12Colegiul National ”Samuel von Brukenthal”
35 Peteleaza Darius11Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu"
36 SCHILLER HELMUT - MICHAEL11Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
37 SCHILLER HELMUT - MICHAEL11Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
38 SCHILLER HELMUT - MICHAEL11Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
39 Stoica Eduard11Colegiul Național ”Octavian Goga” Sibiu
40 Stoica-Ongherth Laurențiu Ioan11Colegiul Național ”Octavian Goga” Sibiu
41 Tăranu Teodor10Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
42 Tristiu Mihai Constantin10Colegiul Tehnic Independenta
43 Tristiu Mihai Constantin10Colegiul Tehnic independenta
44 Tuitu Jimkopie12Liceul Alimentar Brezoi
45 Vecerdea Cristian11Colegiul Național ”Octavian Goga” Sibiu
46 Vinerean Marius Mihai9Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
47 Vinerean Marius Mihai9Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
48 Vinerean Marius Mihai9Colegiul Tehnic Energetic Sibiu
49 Vulcan Mihai Aron11Colegiul Național ”Octavian Goga” Sibiu