Departamentul de Calculatoare şi Inginerie Electrică
Facultatea de Inginerie
Universitatea "Lucian Blaga" din Sibiu
ro
 
     
 
NOUTATI

Cadre didactice

Prof. dr. ing. Volovici Daniel
Director al Departamentului de Calculatoare si Inginerie Electrica

Office: IE008
E-mail: daniel.volovici@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Prof. dr. ing. Vinţan Lucian
Membru titular al Academiei de Stiinte Tehnice din Romania

Office: IE111
E-mail: lucian.vintan@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Prof. dr. ing. Brad Remus
Office: Centrul de Comunicatii, int. 207
E-mail: remus.brad@ulbsibiu.ro
http://rbrad.ulbsibiu.ro/
CV
Prof. dr. ing. Vinţan Maria
E-mail: maria.vintan@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Prof. dr. ing. Zamfirescu Bala Constantin
Office: IE107
E-mail: zbc@acm.org
http://web.ulbsibiu.ro/cons...
CV
Prof. dr. ing. Florea Adrian
Office: IE111
E-mail: adrian.florea@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Conf. dr. ing. Sima Dorin
Office: IE008
E-mail: dorin.sima@ulbsibiu.ro
https://sites.google.com/ul...
CV
Conf. dr. ing. Rentea Cornel
Office: IE012
E-mail: cornel.rentea@ulbsibiu.ro
http://cornelrentea.wordpre...
CV
Conf. dr. ing. Panu Mihai
E-mail: mihai.panu@ulbsibiu.ro
CV
Conf. dr. ing. Popescu Lizeta
E-mail: lizeta.popescu@ulbsibiu.ro
https://sites.google.com/ul...
CV
Conf. dr. ing. Bogdan Mihai
Office: IM209
E-mail: mihai.bogdan@ulbsibiu.ro
https://sites.google.com/ul...
CV
Conf. dr. ing. Baciu Rodica
Office: IM310
E-mail: rodica.baciu@ulbsibiu.ro
CV
Conf. dr. ing. Breazu Macarie
Office: IM310
E-mail: macarie.breazu@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Conf. dr. mat. Creţulescu Radu
Office: IM310
E-mail: radu.kretzulescu@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Conf. dr. ing. Morariu Daniel
Office: IM310
E-mail: daniel.morariu@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Conf. dr. ing. Gellert Arpad
Office: IE107
E-mail: arpad.gellert@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Sef lucr. dr. ing. Golomety Adalbert
Office: IE107
E-mail: adalbert.golomety@ulbsibiu.ro
https://sites.google.com/ul...
CV
Sef lucr. dr. ing. Sigovan Ovidiu
Office: IE008
E-mail: ovidiu.sigovan@gulbsibiu.ro
https://sites.google.com/a/...
CV
Sef lucr. dr. ing. Ciurea Stelian
Office: IE008
E-mail: stelian.ciurea@ulbsibiu.ro
CV
Sef lucr. dr. ing. Ilie Beriliu
E-mail: beriliu.ilie@ulbsibiu.ro
https://sites.google.com/ul...
CV
Sef lucr. dr. ing. Boulean Iulian
E-mail: iulian.boulean@ulbsibiu.ro
https://sites.google.com/ul...
CV
Sef lucr. dr. ing. Cofaru Ioana
Office: IM310
E-mail: ioana.cofaru@ulbsibiu.ro
https://sites.google.com/ul...
CV
Sef lucr. dr. ing. Craciunas Gabriela
E-mail: gabriela.craciunas@ulbsibiu.ro
https://sites.google.com/ul...
CV
Sef lucr. dr. ing. Spătari Ovidiu
E-mail: ovidiu.spatari@ulbsibiu.ro
CV
Sef lucr. dr. ing. Viorel Alina Cristina
E-mail: alina.viorel@ulbsibiu.ro
https://drive.google.com/fi...
CV
Sef lucr. dr. inf. Pitic Antoniu Gabriel
Office: IE008
E-mail: antoniu.pitic@ulbsibiu.ro
https://sites.google.com/ul...
CV
Sef lucr. dr. ing. Neghină Mihai
E-mail: mihai.neghina@ulbsibiu.ro
http://web.ulbsibiu.ro/miha...
CV
Sef lucr. dr. ing. Butean Alexandru
Office: IE107
E-mail: alexandru.butean@ulbsibiu.ro
https://butean.com/alex_but...
CV
Asist. dr. ing. Toma Emanoil
E-mail: emanoil.toma@ulbsibiu.ro
CV
Asist. dr. ing Neghină Cătălina
Office: IM418
E-mail: catalina.neghina@ulbsibiu.ro
http://web.ulbsibiu.ro/cata...
CV
As. dr. ing. Chis Radu
E-mail: radu.chis@ulbsibiu.ro
https://sites.google.com/ul...
CV
As. drd. ing Crăciunean Daniel
E-mail: daniel.craciunean@ulbsibiu.ro
https://sites.google.com/ul...
CV
Asist. drd. ing. Dorobanțiu Alexandru
E-mail: alexandru.dorobantiu@ulbsibiu.ro
https://sites.google.com/ul...
CV
ASOCIAT - Prof. dr. ing. Mihu Ioan
E-mail: ioan.p.mihu@ulbsibiu.ro
CV
ASOCIAT - Conf. dr. ing. Mihu Z. Ioan
Office: IE105, IE111
E-mail: ioan.z.mihu@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbisbiu.ro...
CV
ASOCIAT - Sef lucr. dr. ing. Diaconescu Constantin
Office: IE111
E-mail: constantin.diaconescu@ulbsibiu.ro
CV
ASOCIAT - Sef lucr. dr. ing. Torok Francisc
E-mail: francisc.torok@ulbsibiu.ro
CV
ASOCIAT - Sef lucr. dr. mat. Crăciunean Vasile
Office: IE008
E-mail: vasile.craciunean@ulbsibiu.ro
CV
ASOCIAT - Sef lucr. dr. mat. Pop Nicolae Daniel
E-mail: nicolae.pop@ulbsibiu.ro
CV
ASOCIAT - Asist. drd. ing. Vesa Eugen
Office: IE112
E-mail: eugen.vesa@ulbsibiu.ro
CV