Departamentul de Calculatoare şi Inginerie Electrică
Facultatea de Inginerie
Universitatea "Lucian Blaga" din Sibiu
ro
 
     
 
NOUTATI

Cadre didactice

Prof. dr. ing. Volovici Daniel
Director al Departamentului de Calculatoare si Inginerie Electrica

Office: IE008
E-mail: daniel.volovici@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Prof. dr. ing. Vinţan Lucian
Membru titular al Academiei de Stiinte Tehnice din Romania

Office: IE111
E-mail: lucian.vintan@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Prof. dr. ing. Mihu Ioan
E-mail: ioan.p.mihu@ulbsibiu.ro
CV
Prof. dr. ing. Vinţan Maria
E-mail: maria.vintan@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Prof. dr. ing. Brad Remus
Office: Centrul de Comunicatii, int. 207
E-mail: remus.brad@ulbsibiu.ro
http://rbrad.ulbsibiu.ro/
CV
Prof. dr. ing. Zamfirescu Bala Constantin
Office: IE107
E-mail: zbc@acm.org
http://web.ulbsibiu.ro/cons...
CV
Conf. dr. ing. Mihu Z. Ioan
Office: IE105, IE111
E-mail: ioan.z.mihu@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbisbiu.ro...
CV
Conf. dr. ing. Sima Dorin
Office: IE008
E-mail: dorin.sima@ulbsibiu.ro
CV
Conf. dr. ing. Rentea Cornel
Office: IE012
E-mail: cornel.rentea@ulbsibiu.ro
http://cornelrentea.wordpre...
CV
Conf. dr. ing. Baciu Rodica
Office: IM310
E-mail: rodica.baciu@ulbsibiu.ro
CV
Conf. dr. ing. Panu Mihai
E-mail: mihai.panu@ulbsibiu.ro
CV
Conf. dr. ing. Bogdan Mihai
Office: IM209
E-mail: mihai.bogdan@ulbsibiu.ro
CV
Conf. dr. ing. Popescu Lizeta
E-mail: lizeta.popescu@ulbsibiu.ro
CV
Conf. dr. ing. Mitea Adi Cristina
Office: IE107
E-mail: adi.mitea@ulbsibiu.ro
CV
Conf. dr. ing. Breazu Macarie
Office: IM310
E-mail: macarie.breazu@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Prof. dr. ing. Florea Adrian
Office: IE111
E-mail: adrian.florea@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Conf. dr. ing. Morariu Daniel
Office: IM310
E-mail: daniel.morariu@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Conf. dr. ing. Gellert Arpad
Office: IE107
E-mail: arpad.gellert@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Sef lucr. dr. ing. Diaconescu Constantin
Office: IE111
E-mail: constantin.diaconescu@ulbsibiu.ro
CV
Sef lucr. dr. mat. Pop Nicolae Daniel
E-mail: nicolae.pop@ulbsibiu.ro
CV
Sef lucr. dr. ing. Torok Francisc
E-mail: torok@itmsibiu.ro
CV
Sef lucr. dr. ing. Golomety Adalbert
Office: IE107
E-mail: adalbert.golomety@ulbsibiu.ro
CV
Sef lucr. dr. ing. Sigovan Ovidiu
Office: IE008
E-mail: sigovan@gmail.com
CV
Sef lucr. dr. ing. Beriliu Ilie
E-mail: beriliu@ulbsibiu.ro
CV
Sef lucr. dr. mat. Crăciunean Vasile
Office: IE008
E-mail: vasile.craciunean@ulbsibiu.ro
CV
Sef lucr. dr. ing. Craciunas Gabriela
E-mail: gabriela_craciunas@yahoo.com
CV
Sef lucr. dr. mat. Creţulescu Radu
Office: IM310
E-mail: radu.kretzulescu@ulbsibiu.ro
http://webspace.ulbsibiu.ro...
CV
Sef lucr. dr. ing. Viorel Alina Cristina
E-mail: alina.viorel@ulbsibiu.ro
CV
Asist. dr. ing. Ciurea Stelian
Office: IE008
E-mail: stelian.ciurea@ulbsibiu.ro
CV
Asist. dr. ing. Toma Emanoil
E-mail: emanoil.toma@ulbsibiu.ro
CV
Asist. drd. ing. Vesa Eugen
Office: IE112
E-mail: eugen.vesa@ulbsibiu.ro
CV
Asist. dr. inf. Pitic Antoniu Gabriel
Office: IE008
E-mail: antoniu.pitic@ulbsibiu.ro
CV
Asist. dr. ing Neghină Cătălina
Office: IM418
E-mail: catalina.neghina@ulbsibiu.ro
http://web.ulbsibiu.ro/cata...
CV
As. dr. ing. Butean Alexandru
Office: IE107
E-mail: alexandru.butean@ulbsibiu.ro
http://www.alexandru.butean...
CV